Підготувала
С.Лодатко
Мета: Розширювати і актуалізувати знання дітей про
життя людини,
як
найвищу цінність, яку вона має, чинники, які мають
великий
вплив на здоров’я людини.
Обладнання: Ілюстрації до
оповідань В.О.Сухомлинського,
малюнки дітей
Хід уроку
І. Організаційний
момент. Привітання дітей з новим навчальним роком.
ІІ. Актуалізація опорних знань. Читання оповідання
В.Сухомлинського «Поздоровляємо».
ІІІ. Повідомлення теми уроку.
ІУ. Робота над темою уроку.
А зараз мова йтиме
про життя як найдорожчий скарб.
1. Річка
дитинства… Вона не міліє,
Річка дитинства крізь роки тече.
В берег хлюпоче, висвітлює мрії,
Спогадом душу і пам’ять пече.
2. Завжди
вертаюсь до неї з доріг я,
Тут мої витоки, спів солов’я.
Річка дитинства… Вона, як повір’я
Доки існує – існую і я
3. Дивляться
в річку задумані вікна -
Сонячна злива у шибах буя.
Не пересохне вона і не зникне
Річка дитинства – колиска моя.
Які ж фактори
впливають на наше життя?
Яких умов і правил
треба дотримуватись, щоб життя було безхмарним і сонячним?
Відповіді дітей:
організація зовнішнього середовища,
особиста гігієна,
гігієна харчування.
Вчитель:
-Бачите, скільки факторів мають вплив на життя кожного з
нас.
Фізкультхвилинка
У. А тепер ми з
вами трошки порозв’язуємо задачі про
охорону і безпеку життя на нашій планеті, бо і тут нас підстерігають великі
несподіванки і пригоди.
Дівчинка Аліса
знайшла пляшечку з невідомими ліками. Що вона повинна зробити?
А. випити рідину з пляшечки;
Б. віддати рідину Кролику;
В. віднести пляшечку мамі.
Кролик, добрий друг Вінні-Пуха
захворів на грип. Як вчинить Вінні-Пух?
А. провідає дома і допоможе по
господарству;
Б. провідає дома і ніжно поцілує;
В. зателефонує Кролику і
дізнається, як він себе почуває.
-
Сподобались вам задачі? А тепер у вас на
картках прислів’я.
Прочитайте
їх:
-
Життя пожити – не поле перейти.
-
Життя життю різниця.
-
Життя
вимірюється не роками, а працею.
-
Зі щастя та горя скувалася доля.
Як ви їх
розумієте?
УІ. Підсумок
уроку.
Немає коментарів:
Дописати коментар